Projektas „Vaikai šypsosi“

Ikimokykliniame amžiuje vaikai žino kas yra dantų pasta ir dantų šepetėlis, bet ne visi žino kada juos reikia panaudoti. Ir jeigu mes neišsivalysime dantų jie greitai sugenda. Ir vaikai net neišsivaizduoja kiek ten  gyvena mikrobų. Mikrobai labai mažos būtybės, kurios gyvena ant mūsų odos ir žmogaus organizmo viduje. Kai kurie mikrobai  gali taip pakenkti, kad vaikų dantys pradeda trupėti.

Mūsų tema, tai dantų svarba mūsų sveikatai, kas atsitiktų su maistu, jei jie neturėtume dantų. Dantys padeda mums kalbėti aiškiai, kad kiti žmonės suprastų, ką sakome. Dantis reikia valyti bent du kartus per dieną ir naudoti dantų pastą su floru. Kas šešis mėnesius tėveliai turėtų nuvesti juos pas dantų gydytoją pasitikrinti. Galime atlikti tam tikrus eksperimentus kramtant ledo gabalėlius, pieštukų, butelių dangtelių, nes nuo to gali sutrūkinėti dantų emalis.

Kiekvienas eksperimentas vaikui suteikia pasididžiavimo bei pasitikėjimo savimi jausmą, nes žinios jam nėra primetamos, o visas tiesas atranda pats, todėl ikimokykliniame amžiuje eksperimentai vaikų kasdieninėje veikloje yra labai svarbūs ir naudingi.

Kauno lopšelis – darželis „Šermukšnėlis“
Įstaigos kodas: 191643594
A. s.
Bankas:

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Aldona Leonavičienė

Ramanausko-Vanago 6, LT-49305 Kaunas
Direktorės tel.: 8 (37) 31-20-15
Tel./faks. 8~37 31-20-15
El. paštas: ldsermuksnelis@gmail.com

2018 © Kauno l-d „Šermukšnėlis“