„Lietuviškų daržovių pilis“

2018 m. pavasarį lopšelio-darželio „Šermukšnėlis“ Girinukų grupės vaikučiai dalyvavo prekybos tinklo „IKI“ organizuojamame socialinės atsakomybės projekte, kuris skirtas gilinti vaikų žinias apie vaisius ir daržoves, nuo ankstyvos vaikystės skiepijant sveikos mitybos įpročius.

Šiuo projektu siekiama laiku suteikti vaikučiams žinių, kurios ilgainiui formuotų tinkamą mitybą ir sveiką gyvenimo būdą. Tikime, kad geriau pažinę ir susidraugavę su įvairiausiais vaisiais ir daržovėmis, mūsų vaikai augs sveikesni, stipresni ir žvalesni.

Visi Lietuvos darželiai gavo užduotį – įkelti savo svajonių šiltnamio piešinio nuotrauką ir sugalvoti pavadinimą būsimam šiltnamiui. Labai gražus ir spalvingas mūsų ugdytinių piešinys „Lietuviškų daržovių pilis“ buvo puikiai įvertintas ir laimėjo mūsų darželiui naują ir šiuolaikišką šiltnamį. Labai didžiuojamės lopšelio-darželio auklėtiniais ir nuoširdžiai dėkojame visiems tėveliams prisidėjusiems prie tokio aktyvaus balsavimo!

Darželinukai nuolat džiaugiasi galėdami auginti, laistyti ir prižiūrėti savo pasodintas daržoves. Didelis džiaugsmas padėti vaikams pažinti spalvingą vaisių ir daržovių pasaulį bei tokiu būdu paskatinti mažuosius jų valgyti kuo daugiau, ugdyti sveikos mitybos įpročius.

Kauno lopšelis – darželis „Šermukšnėlis“
Įstaigos kodas: 191643594
A. s.
Bankas:

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Aldona Leonavičienė

Ramanausko-Vanago 6, LT-49305 Kaunas
Direktorės tel.: 8 (37) 31-20-15
Tel./faks. 8~37 31-20-15
El. paštas: ldsermuksnelis@gmail.com

2019 © Kauno l-d „Šermukšnėlis“