SPORTO ŠVENTĖ „SAULĖS VAIKAI“

Š.m. birželio 1 d. lopšelyje-darželyje „Šermukšnėlis“ vyko sporto šventė „Saulės vaikai“. Renginio pradžioje, grojant muzikai, visi vaikučiai žygiavo geltoname „Saulės vaikų“ parade. Tai buvo gražus šventės atidarymo akcentas.

Vėliau visi šventės dalyviai buvo pakviesti bendrai rytinei mankštai, kurios metu visi vaikučiai, jų tėveliai ir pedagogai apšilo ir pasimankštino prieš jų laukiančias estafetes.

Kaip saulės simbolį ir norų išsipildymą, prieš pradedant užduotis, vaikučiai paleido geltonus helinius balionus į dangų. Buvo labai gražu ir vaikučiams paliko didelį įspūdį. Paleidus balionus skrieti danguje, šventės dalyviai buvo pakviesti sudalyvauti estafečių rungtyse.

Kiekviena komanda turėjo atlikti po 8 užduotis skirtingoje stotelėse. Užduotys vaikams labai patiko, nes buvo žaismingos ir įdomios. Sporto šventės pabaigoje visų dalyvių laukė apdovanojimai, kurie vaikams atpirko atiduotas jėgas aikštelėse. Po šventės visi dalyviai iškylavo užkandžiaudami ant žolės. Vaikučiai buvo maloniai nuvargę, bet su plačiomis šypsenomis veiduose.

 

Kauno lopšelis – darželis „Šermukšnėlis“
Įstaigos kodas: 191643594
A. s.
Bankas:

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Aldona Leonavičienė

Ramanausko-Vanago 6, LT-49305 Kaunas
Direktorės tel.: 8 (37) 31-20-15
Tel./faks. 8~37 31-20-15
El. paštas: ldsermuksnelis@gmail.com

2019 © Kauno l-d „Šermukšnėlis“